Hakkimizda1

Tarihçe

1954 yılında kurulan Muradoğlu Kitap ve Kırtasiye 2005 yılında Feyza Eğitim Araç ve Gereçleri kurarak sektörümüzde kitap ve kırtasiyeciliğin yanında eğitim alanında da sınıf yazı tahtası, sınıf çuha ve panosu sınıf mantar panosu, Atatürk köşe ve düzenlenmesi gibi bir çok ürünleri teşkil eden araç ve gereçlerin imalatına girerek bu sektörde büyük adım atmıştır.


 

Hakkimizda2

Kalite ve Uygun Fiyat

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen Feyza Eğitim Araçları, konusunda uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için sizleri bekliyor. Feyza Eğitim Araçları olarak siz değerli müşterine sıcak ve sevgi dolu bir ortamda bütçenizi de üzmeden size yönelik çözümleri ile sizleri bekliyor.


Hakkimizda3

Markalarımız

Aşağıdaki markalar tescilli ve kendi ürettiğimiz markalardır.

Feyza

MRD

Notal

Notsil

Feza


TUVAL ÇEŞİTLERİMİZ

Sektöründe öncü kuruluş olan Feyza Eğitim Araçları Tuval üretiminde de Yurtiçi ve yurtdışı satışları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Talep edeceğiniz her boyutta Prestij ve Öğrenci Tuval Üretimimiz mevcuttur.

Kırtasiye Satış mağazalarımız için özel fiyatlarımız la siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Satışlarımız Peşin olarak yapılmaktadır.

Orijinal Koli ambalaj adedi. 25X35 136 Ad. , 35X50 72 Ad. 50X70 34 Ad. tir. Diğer talep edeceğiniz boyuttaki Tuval çeşitlerimizde talebiniz doğrultusunda kolili olarak, yurtiçi taşıma ambarları ile Adreslerinize en kısa sürede gönderilmektedir.